poster-flajer

Program za „Topčider Avgust 2017“

Subota 05.08.

15.00h  Otvaranje manifestacije- voditelj najavljuje manifestaciju.

15.10 h Dečija predstava profesionalni glumci –„ Medina avantura“

16.00h  Radionica plesa pod vođstvom Ace Aničića.

17.30h  Sportsko rekreativna radionica i takmičenje klinaca i odraslih (poligoni sa preprekama,navlačenje kanapa,trka đakovima, između dve vatre,preskakanje velikog kanapa,jurke sa dve lopte itd)

18.45h Voditelj odjavljuje za taj dan i najavljuje sutrašnji program

 

Nedelja 06.08.   

11.00h Najava manifestacije- voditelj najavljuje manifestaciju šta to mališane čeka u današnjem danu programa.

11.10h Klovn -dečija predstava

12.25h Artistikum -muzičko likovna radionica

13.25h Sportsko rekreativna radionica i takmičenje klinaca i odraslih (Poligoni sa preprekama,navlačenje kanapa,trka đakovima, između dve vatre.preskakanje velikog kanapa,jurke sa dve lopte itd)

14.40h  Voditelj odjavljuje  program i najavljuje sutrašnji program

 

 Subota 12.08.

17.00h  Otvaranje manifestacije- voditelj najavljuje današnji dan.

17.10 h Klovn – dečija predstava

18.40h  Dečija predstava sa profesionalnim glumcima „ Aska i Vuk“

19.45h Dj i zurka za mališane koji su ostali do samog kraja + dodatna  animacija klinaca

20.30 Voditelj odjavljuje za taj dan i najavljuje sutrašnji program

 

Nedelja 13.08.  

11.00h Najava manifestacije- voditelj najavljuje manifestaciju šta to mališane čeka u današnjem danu programa.

11.10h Radionica crtanja po licu i likovna radionica

12.40h Gimnastičarski performans

13.20h  Animacija – dečijeg animatora i glumca- Ana Banana

14.30 Voditelj odjavljuje  program  i najavljuje sutrašnji program.

 

 Subota 19.08

17.00h  Najava manifestacije- voditelj najavljuje današnji dan.

17.10 h Artistikum -muzičko likovna radionica

18.20h  Sportsko rekreativna radionica i takmičenje klinaca i odraslih (Poligoni sa preprekama,navlačenje kanapa,trka đakovima, između dve vatre.preskakanje velikog kanapa,jurke sa dve lopte itd)

19.30h Radionica plesa pod vođstvom Ace Aničića.

20.30   Voditelj odjavljuje za taj dan i najavljuje sutrašnji program

 

Nedelja 20.08.  

11.00h Najava manifestacije- voditelj najavljuje manifestaciju šta to mališane čeka u današnjem danu programa.

11.10h Klovn -dečija predstava

12.25h Sportsko rekreativna radionica i takmičenje klinaca i odraslih (Poligoni sa preprekama,Navlačenje kanapa,trka đakovima, između dve vatre.preskakanje velikog kanapa,jurke sa dve lopte itd)

13.40h Folklor

14.20h  Voditelj odjavljuje  program

 

Subota 26.08.

17.00h  Otvaranje manifestacije- voditelj najavljuje današnji dan.

17.10 h Radionica crtanja po licu i likovna radionica

18.30h Sportsko rekreativna radionica i takmičenje klinaca i odraslih (Poligoni sa preprekama,Navlačenje kanapa,trka đakovima, između dve vatre.preskakanje velikog kanapa,jurke sa dve lopte itd)    Klovn-mađioničar

19.40h Klovn-mađioničar

20.45Voditelj odjavljuje za taj dan i najavljuje sutrašnji program

 

Nedelja 27.08.  

11.00h Najava manifestacije- voditelj najavljuje manifestaciju šta to mališane čeka u današnjem danu programa.

11.10h Animacija – dečijeg animatora i glumca Ana Banana

12.30h  Sportsko rekreativna radionica i takmičenje klinaca i odraslih (Poligoni sa preprekama,Navlačenje kanapa,trka đakovima, između dve vatre.preskakanje velikog kanapa,jurke sa dve lopte itd)

13.50h  Plesna žurka za mališane